Kervansaray Uludağ

Kervansaray Uludağ - Ski Center

Kervansaray Uludağ Kayak Merkezi, ilk güne sadık kalan özgün mimarisi ve mobilyalarıyla, konfor, kalite ve zevk ayrıcalıklı dünyasında misafirlerini en iyi hizmet kalitesinde ağırlamaktan gurur duyuyor.
Kervansaray Uludağ Kayak Merkezi, dağ veya pist manzaralı 14 veya 14 süiti bulunan toplam 163 oda ile misafirlerini, odalarının sadeliği, konforu ve rahatlığı ile en iyi hizmet kalitesiyle karşılıyor.
Otel, çeşitli ortamlarda çeşitli nefis yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz 6 konuma sahiptir.
Kervansaray Uludağ Kayak Merkezi, tam pansiyon sistemi ile fast food menülerinde farklı mekânlarda farklı yiyecek ve içecek hizmeti sunarak misafirlerini ağırlıyor.

Kayak yapmak için Uludağ'ı tercih eden misafirlerimiz için Kervansaray Uludağ Kayak Merkezi en çok tercih edilen yer olup, otel içinde sağlanan farklı etkinliklerle misafirlerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor.
1. bölgenin en iyi pisti olan Kervansaray Kayak Pisti ve telesiyej ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Kayak, snowboard, biatlon, kayak, jogging, serbest kayak, kayak, kayak, kızak, misafirlerine kayak takımları kiralamak için geniş bir alan yelpazesi sunmak için yanlarındaki Uludağ, Kervansaray'da sayısız kış sporuna başvurabilirsiniz.
5 farklı profesyonel kayak eğitmeni ile Kervansaray Uludağ Kayak Merkezi'nde yeni kayak öğrenmek isteyenler için harcanan zaman daha da eğlenceli hale gelecek.
Kervansaray Uludağ Kayak Merkezi; her şeyi bir araya getirmeye devam eden hizmetlerin Spa & Wellness bölümünde; Yoğun ve eğlenceli kayak sonrası, sıcak bir ortamda bir Türk hamamı, sauna, ısıtmalı kapalı havuz, fitness, kuaför ve masaj hizmetlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Kervansaray Uludağ Kayak Merkezi'nde küçük misafirlerimizin geride kalmayacaklarını düşündükleri her ayrıntı onlar için düşünüldü.
Oyun odasındaki eğlence dışında, küçük dünyaları yaratıcılıklarını geliştirmeye ve arkadaşlıklar kurmaya devam edecek.

Image Image
Odalar
Restaurant
Havuz

0850 533 1 334